Закрыть

Перейти на сторінку входу

В разі появи труднощів зверніться до Вашого персонального менеджера.

Закрыть

Як ви плануєте робити переказ?

Закрыть

Яка кількість вам потрібна?

Для більш зручного отримання повідомлень, підпишіться на нашу розсилку Telegram.

Щоб продовжити роботу з сайтом toysi.ua, ознайомтесь зі змінами умов використання сайту та політики конфіденційності.

Політика конфіденційності Умови користування сайтом
category.tpl.html

wishlist wishlist

Дартс магнітний фото

Дартс магнітний

Код товару: 105245

wishlist wishlist

Дартс магнітний фото

Дартс магнітний

Код товару: 28840

1   2    >>

Дартс

 

Ласкаво просимо до Toysi – місце, де можна замовити іграшки оптом. За допомогою наших послуг, знижок та швидкої доставки по всій Україні, ми впевнені, що ваш бізнес буде рости та процвітати.

На оптовому сайті дитячих іграшок Toysi ви знайдете широкий асортимент товарів для розвитку та розваг дітей. У нашому каталозі безліч різноманітних іграшок, включаючи популярну гру - дартс.

Дартс - це захоплююча гра, яка не тільки розважає, але й сприяє розвитку координації рухів та концентрації у дітей. У нашому асортименті ми пропонуємо великий вибір дартс-наборів, які відповідають найвищим стандартам якості.

Можете знайти та замовити оптом наступні види дартсу:

•  Голчастий;

•  Магнітний;

•  На липучках.

Наші дартс-набори виготовлені з безпечних матеріалів. Крім того, вони мають яскравий та привабливий дизайн, що робить гру ще цікавішою для малюка.

Наш клієнт це не лише оптовий магазин іграшок, а й дропшиппер. Ми розуміємо, що ваш час цінний, тому пропонуємо послугу безпосередньої доставки товару до ваших клієнтів. Вам не потрібно хвилюватись про складське утримання товарів або відправку замовлень - ми беремо це на себе.

Крім того, ми пропонуємо нашим клієнтам конкурентні оптові ціни. Українські постачальники оптом, китайські постачальники оптом, іграшки з Європи оптом – все це ви можете знайти на нашому складі, що знаходиться в Києві.

Відкривайте магазин іграшок разом з нами! Запрошуємо до співпраці з Toysi - вашим надійним оптовим постачальником дитячих іграшок! Якщо ви плануєте відкрити власний магазин іграшок, ми готові стати вашим надійним партнером і забезпечити вас широким асортиментом якісних продуктів. З Toysi ви зможете побудувати успішний бізнес у сфері дитячих іграшок, використовуючи наші переваги та великий, більш ніж десятирічний, досвід.