Закрыть

Перейти на сторінку входу

В разі появи труднощів зверніться до Вашого персонального менеджера.

Закрыть

Як ви плануєте робити переказ?

Закрыть

Яка кількість вам потрібна?

Щоб продовжити роботу з сайтом toysi.ua, ознайомтесь зі змінами умов використання сайту та політики конфіденційності.

Політика конфіденційності Умови користування сайтом
category.tpl.html

1   2   3    >>

Точилки, гумки та клей

Відкрийте широкий асортимент точилок, гумок та клею для розвитку творчості кожної дитини разом з Тойсі! Наш інтернет-магазин пропонує вам великий вибір якісних оптових товарів, які стануть незамінними помічниками у навчанні та розвитку дітей.

Точилки, гумки та клей, які ви знайдете на нашому оптовому сайті, відмінно підходять для використання в школі, на заняттях малювання або просто для творчих експериментів вдома.

 

Наш оптовий магазин пропонує вам такі товари:

•  Точилки: Від класичних механічних точилок до яскравих та оригінальних моделей. Наші Точилки надійні, зручні у використанні і підходять для всіх типів олівців.

•  Гумки: Виберіть з нашого оптового асортименту гумок для олівців ті, які найкраще підійде для ваших клієнтів. Від стандартних гумок до моделей з оригінальними дизайнами, у нас є все необхідне для швидкого та ефективного видалення помилок.

•  Клей: Наш асортимент клею включає в себе різноманітні види клею - від класичних шкільних олівців до універсальних рідинних клеїв. Незалежно від того, для яких цілей потрібен клей, ми маємо ідеальний варіант.

 

Оптова закупка в Тойсі - це не лише якісні товари, а й переваги, які ми пропонуємо нашим клієнтам:

 

1.  Робота по дропшиппінгу: Ми пропонуємо можливість оптової співпраці по дропшиппінгу, що дозволяє вам зосередитися на продажу товарів, не витрачаючи час на управління запасами та доставкою.

2.  Вивантаження товарів за допомогою XML (YML): Зручна система вивантаження товарів дозволяє вам швидко та легко оновлювати асортимент вашого інтернет-магазину, забезпечуючи постійний доступ до новинок та популярних товарів.

3.  Більш ніж десятирічний досвід. Протягом цього часу ми набули безцінного досвіду у сфері оптової торгівлі іграшками та товарів для творчості

Оберіть Тойсі для оптового замовлення точилок, гумок та клею, і отримайте якісні товари за доступними цінами.