Закрыть

Перейти на сторінку входу

В разі появи труднощів зверніться до Вашого персонального менеджера.

Закрыть

Як ви плануєте робити переказ?

Закрыть

Яка кількість вам потрібна?

Щоб продовжити роботу з сайтом toysi.ua, ознайомтесь зі змінами умов використання сайту та політики конфіденційності.

Політика конфіденційності Умови користування сайтом
category.tpl.html

1   2   3   4    ...   74    >>

Сезонні товари оптом

Компанія Toysi займається оптовим постачанням дитячих товарів на ринку України вже 8 років. На нашому сайті є особлива категорія – сезонні товари. Асортимент цієї категорії включає все необхідне для зимової або літньої гри. На сторінках інтернет-магазину можна оформити оптове замовлення на санки, парасольки, водні пістолети або підвісні гойдалки. Категорія «Сезонні товари» від виробника має своєчасне оновлення товару, що дозволить нашим клієнтам бути актуальними щодня. Здійснити оптове замовлення можна зареєструвавшись на сайті Toysi, всю необхідну для Вас інформацію можна дізнатися у наших менеджерів.


Для оптового замовлення на сайті розміщено такі категорії:

  • Товари з літнього асортименту

  • Товари зимового асортименту

  • Товари осіннього асортименту


З детальнішим переліком актуальних позицій для оптового замовлення Ви можете ознайомитись на сайті нашої компанії. Широкий асортимент дозволить підібрати товар навіть найвибагливішим клієнтам. В наявності понад 900 актуальних карток товарів з категорії «Сезонні товари».


У даній категорії представлений улюблений товар, такий як:


Все це та багато іншого Ви можете замовити оптом на нашому сайті. Оптові постачання здійснюються перевізниками команії та Новою Поштою. Компанія Toysi надає можливість для роботи по системі дропшиппінгу. Спеціально для цього ми створили зручний XML – експорт та персональний API – ключ. За кожним користувачем закріплюється персональний менеджер, який супроводжує на всіх етапах здійснення замовлення.