Закрыть

Перейти на сторінку входу

В разі появи труднощів зверніться до Вашого персонального менеджера.

Закрыть

Як ви плануєте робити переказ?

Закрыть

Яка кількість вам потрібна?

Щоб продовжити роботу з сайтом toysi.ua, ознайомтесь зі змінами умов використання сайту та політики конфіденційності.

Політика конфіденційності Умови користування сайтом
category.tpl.html

1   2   3   4    ...   26    >>

Дитячі настільні ігри оптом

Категорія товару “Настільні ігри” від виробника доступна для замовлення на сторінках сайту компанії Toysi. Такий товар поєднав у собі розвиток та веселі ігри, допомагає дитині з самого раннього віку та на всіх етапах дорослішання. Малюкам підійдуть ігри з простим сюжетом та легкими завданнями, які допоможуть вивчити кольори, форми чи цифри. Старшим дітям та підліткам підійдуть ігри з більш складним і цікавим сюжетом. Оптова закупівля таких товарів доступна з будь-якої точки України. На сайті Toysi можна замовити оптом найрізноманітніші види настільних ігор від постачальника, які сподобаються навіть найвибагливішим клієнтам.


Для зручного пошуку на сайті ми розділили весь товар з категорії “Настільні ігри” по розділах:У цій категорії ми намагаємося розміщувати найпопулярніші та найрізноманітніші ігри, доступні для оптової поставки. У нашому асортименті більше 800 позицій настільних ігор, тому Ви зможете знайти товар на будь-який смак. Для оформлення оптового замовлення необхідно звернутись до свого менеджера або пройти реєстрацію на сайті.


Надаємо можливість роботи по системі дропшипінгу, спеціально для цього ми створили зручне XML-вивантаження та персональний API-ключ. Ознайомитись із правилами роботи Ви можете на сторінках нашого сайту. На сайті Toysi представлені товари для оптового замовлення від виробників, яким ми довіряємо. Здійснюємо доставку оптових замовлень транспортом компанії та Новою поштою.