Закрыть

Перейти на сторінку входу

В разі появи труднощів зверніться до Вашого персонального менеджера.

Закрыть

Як ви плануєте робити переказ?

Закрыть

Яка кількість вам потрібна?

Щоб продовжити роботу з сайтом toysi.ua, ознайомтесь зі змінами умов використання сайту та політики конфіденційності.

Політика конфіденційності Умови користування сайтом
category.tpl.html

wishlist wishlist

Рації "Flyrose" фото

Рації "Flyrose"

Код товару: 106155


Рації та біноклі

 

Оптовий магазин іграшок Toysi готовий забезпечити ваш магазин найкращими іграшками для дітей. Ми співпрацюємо з українськими та іноземними постачальниками (Китай, Польща, Туреччина...).

У нашому асортименті в окремій категорії зібрані рації та біноклі. Це іграшки для маленьких експедиторів і досвідчених дослідників. Вони гарантовано подарують незабутні хвилини веселощів і вивчення навколишнього світу.

Рації дозволяють дітям відчути себе справжніми командирами, грати у секретні операції, координувати дії рятувальників чи займатися пошуком скарбів. Інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні інтерфейс допоможе маленьким героям з легкістю опанувати роботу з цими пристроями.

Біноклі допоможуть малюкам роздивитися і відкрити для себе нові аспекти навколишнього світу. Подорожуючи парками, лісами або навіть спостерігаючи за птахами власного подвір'я, діти зможуть відчути себе справжніми дослідниками та вченими. У нас на сайті ви знайдете біноклі різної міцності та збільшення.

 

На сайті можна знайти різні варіації рацій та біноклів оптом:

  •  Класичні;
  •  За мотивами фільмів та франшиз;
  •  Тематичні (поліція, пожежна служба і т.д.)
  •  Портативні.

 

Оформляйте оптове замовлення на рації та біноклі у нас і порадуйте клієнтів цікавими новинками. Ми розуміємо, наскільки важливо поєднувати розвагу з розвитком, і саме тому пропонуємо вам продукцію, яка сприяє креативності, логічному мисленню та активному навчанню.

 

Завдяки оптовим закупівлям у нас, ви отримаєте можливість ефективно розвивати свій бізнес, задовольняючи потреби клієнтів у високоякісних іграшках.

Оптовий магазин іграшок Toysi – це ваш партнер у створенні дивовижного асортименту іграшок.