Закрыть

Перейти на сторінку входу

В разі появи труднощів зверніться до Вашого персонального менеджера.

Закрыть

Як ви плануєте робити переказ?

Закрыть

Яка кількість вам потрібна?

Для більш зручного отримання повідомлень, підпишіться на нашу розсилку Telegram.

Щоб продовжити роботу з сайтом toysi.ua, ознайомтесь зі змінами умов використання сайту та політики конфіденційності.

Політика конфіденційності Умови користування сайтом
category.tpl.html


Рації та біноклі

 

Оптовий магазин іграшок Toysi готовий забезпечити ваш магазин найкращими іграшками для дітей. Ми співпрацюємо з українськими та іноземними постачальниками (Китай, Польща, Туреччина...).

У нашому асортименті в окремій категорії зібрані рації та біноклі. Це іграшки для маленьких експедиторів і досвідчених дослідників. Вони гарантовано подарують незабутні хвилини веселощів і вивчення навколишнього світу.

Рації дозволяють дітям відчути себе справжніми командирами, грати у секретні операції, координувати дії рятувальників чи займатися пошуком скарбів. Інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні інтерфейс допоможе маленьким героям з легкістю опанувати роботу з цими пристроями.

Біноклі допоможуть малюкам роздивитися і відкрити для себе нові аспекти навколишнього світу. Подорожуючи парками, лісами або навіть спостерігаючи за птахами власного подвір'я, діти зможуть відчути себе справжніми дослідниками та вченими. У нас на сайті ви знайдете біноклі різної міцності та збільшення.

 

На сайті можна знайти різні варіації рацій та біноклів оптом:

  •  Класичні;
  •  За мотивами фільмів та франшиз;
  •  Тематичні (поліція, пожежна служба і т.д.)
  •  Портативні.

 

Оформляйте оптове замовлення на рації та біноклі у нас і порадуйте клієнтів цікавими новинками. Ми розуміємо, наскільки важливо поєднувати розвагу з розвитком, і саме тому пропонуємо вам продукцію, яка сприяє креативності, логічному мисленню та активному навчанню.

 

Завдяки оптовим закупівлям у нас, ви отримаєте можливість ефективно розвивати свій бізнес, задовольняючи потреби клієнтів у високоякісних іграшках.

Оптовий магазин іграшок Toysi – це ваш партнер у створенні дивовижного асортименту іграшок.