Закрыть

Перейти на сторінку входу

В разі появи труднощів зверніться до Вашого персонального менеджера.

Закрыть

Як ви плануєте робити переказ?

Закрыть

Яка кількість вам потрібна?

Щоб продовжити роботу з сайтом toysi.ua, ознайомтесь зі змінами умов використання сайту та політики конфіденційності.

Політика конфіденційності Умови користування сайтом
category.tpl.html

1   2   3   4    ...   31    >>

Все для дитячої кімнати оптом

 

У нашому інтернет-магазині ви можете замовити оптом все необхідне для облаштування та декорування дитячої кімнати. Оригінальні предмети декору можуть бути гарним подарунком для людей, які прагнуть створити затишок для малюка. У каталозі можна знайти такі популярні для оптового замовлення позиції, як:

Все це та багато іншого Ви можете замовити оптом на нашому сайті. На сторінках Toysi представлені виключно перевірені оптові постачальники, такі як Тіллі, Технок, Lindo, Руді та багато інших. Замовлення товарів з категорії “Дитяча кімната та декор” оптом актуальне для будь-якого віку. На сайті Toysi Ви зможете знайти декор, який сподобається малюкам та дорослим.

На головній сторінці сайту знаходяться розділи про акції, новинки та найпопулярніші товари. Оформити оптове замовлення можна, пройшовши реєстрацію на сайті або запитавши необхідну інформацію у наших менеджерів.

Оптові постачання здійснюються по всій Україні Новою поштою. Компанія Toysi відкрита для співпраці по системі дропшиппінгу товарами для дитячої кімнати. Спеціально для цього створили зручний XML-експорт та персональний API ключ.