Закрыть

Перейти на сторінку входу

В разі появи труднощів зверніться до Вашого персонального менеджера.

Закрыть

Як ви плануєте робити переказ?

Закрыть

Яка кількість вам потрібна?

Щоб продовжити роботу з сайтом toysi.ua, ознайомтесь зі змінами умов використання сайту та політики конфіденційності.

Політика конфіденційності Умови користування сайтом
category.tpl.html

1   2   3   4    ...   81    >>

Інтерактивні та навчальні іграшки оптом

В останні роки інтерактивні іграшки стрімко набирають популярність. Такий товар розвиває у дітей уважність, дрібну моторику та координацію. Інтернет-магазин Toysi займається оптовими постачаннями дитячих інтерактивних іграшок. У нашому асортименті Ви знайдете різноманітні види інтерактивних виробів для замовлення оптом, серед них:

  • Механічні тваринки

  • Дитячі гаджети

  • Ігрові центри

  • Наукові ігри

  • Електронні скарбнички

  • Музичні інтрументи


Також можемо похвалитись широким асортиментом навчальних іграшок для малюків. До свого оптового замовлення ви можете додати:


Все це та багато іншого Ви можете замовити оптом на нашому сайті. Toysi займається оптовими постачаннями дитячих інтерактивних іграшок вже 8 років, тому ми знаємо вподобання наших клієнтів і робимо все, щоб виправдати та навіть перевершити їхні очікування.

Здійснюємо оптові постачання по всій Україні Новою Поштою. Toysi також відкритий для співпраці по системі дропшиппінгу інтерактивними іграшками. На головній сторінці нашого сайту можна легко знайти розділи про акції, новинки та найпопулярніші товари. Оформити замовлення можна, пройшовши реєстрацію на сайті або уточнивши необхідну інформацію у наших менеджерів. Дропшиппінг дитячими інтерактивними іграшками спрощується зручним XML-експортом та індивідуальним API – ключем. Якщо потрібні дитячі інтерактивні іграшки оптом від виробника, у цьому завжди допоможе наш інтернет-магазин.