Закрыть

Перейти на сторінку входу

В разі появи труднощів зверніться до Вашого персонального менеджера.

Закрыть

Як ви плануєте робити переказ?

Закрыть

Яка кількість вам потрібна?

Щоб продовжити роботу з сайтом toysi.ua, ознайомтесь зі змінами умов використання сайту та політики конфіденційності.

Політика конфіденційності Умови користування сайтом
category.tpl.html

wishlist wishlist

Батарейка X-DIGITAL LR 03 фото

Батарейка X-DIGITAL LR 03

Код товару: 130196


Батарейки


Якісні батарейки - це ключ до незабутніх моментів, які створюють наші іграшки. Тому оптовий склад іграшок Toysi пропонує вам широкий вибір батарейок оптом, які забезпечать ваші товари необхідною енергією для того, щоб діти могли насолоджуватися іграми довгі години.


Ось лише декілька видів іграшок, для роботи яких можуть знадобитись наші батарейки:


  • Рухомі та музичні іграшки: Багато іграшок потребують батарейок для руху або освітлення. Наприклад, машинки на радіоуправлінні, дрони або роботи - всі вони працюють від енергії батарейок.

  • Музичні іграшки: Іграшки, що відтворюють музику або звуки, зазвичай потребують батарейки. Наприклад, дитячі клавішні інструменти або іграшкові мікрофони.

  • Електронні ігри: Багато сучасних ігор для дітей працюють на батарейках. Вони можуть бути вбудовані в консолі або пристрої, або ж використовувати окремі батарейки для роботи.


А ось чому варто замовити батарейки оптом саме у нас:


  • Великий асортимент: Ми пропонуємо широкий вибір батарейок оптом для всіх видів іграшок, у тому числі батарейки типу AA, AAA, AG13, акумуляторні батарейки та інші види (питайте про наявність у менеджера).

  • Конкурентоспроможні ціни: Ми пропонуємо ціни, які дозволять вам отримати максимальний прибуток з закупівлі іграшок оптом.

  • Швидка доставка: Ми розуміємо важливість своєчасної доставки для вашого бізнесу, тому ми забезпечимо швидку та ефективну доставку вашого замовлення.

  • Професійне обслуговування: Наша команда готова відповісти на всі ваші питання та надати необхідну підтримку.


Замовляючи батарейки оптом у Toysi, ви гарантовано отримуєте не лише якісний продукт за конкурентоспроможною ціною, але й можливість запропонувати вашим клієнтам елементи живлення для іграшок, які вони обиратимуть. Наші пропозиції створені, щоб забезпечити ваш бізнес необхідним товаром оптом, гарантуючи позитивний досвід для ваших клієнтів. Не вагайтеся - обирайте Toysi для вашого успіху!