Закрыть

Перейти на сторінку входу

В разі появи труднощів зверніться до Вашого персонального менеджера.

Закрыть

Як ви плануєте робити переказ?

Закрыть

Яка кількість вам потрібна?

Щоб продовжити роботу з сайтом toysi.ua, ознайомтесь зі змінами умов використання сайту та політики конфіденційності.

Політика конфіденційності Умови користування сайтом
category.tpl.html

1   2   3   4    ...   140    >>

Дитячі товари для творчості оптом

На нашому сайті є велика кількість товарів для дитячої творчості, доступна для оптового замовлення. Серед них Ви обов'язково знайдете те, що Вам потрібно. Ми пропонуємо широкий асортимент товарів для рукоділля і матеріалів для дитячої творчості, для того, щоб кожен клієнт зміг знайти та замовити оптом потрібну йому продукцію.

Можливістю оптової закупівлі дитячих товарів для творчості можуть бути зацікавлені:

  • Товарні точки

  • Школи

  • Дитячі садки

  • Організатори гуртків з рукоділля та творчості

  • Дитячі художні студії


Асортимент товарів
У нашому магазині Вам надається широкий вибір товарів для дитячої творчості та різних видів рукоділля від надійних виробників. У наявності є продукція таких брендів як: Ідейка, Brushme, Аплі-Краплі, Фабрика Перших Фантазій та багатьох іншими. Великий асортимент дозволить Вам обрати найпопулярніші товари для творчості.

У нашому магазині Ви можете замовити оптом:

Toysi займається оптовим постачанням дитячих товарів для творчості вже 9 років, тому ми знаємо вподобання наших клієнтів.

На головній сторінці нашого сайту можна легко знайти розділи про акції, новинки та найпопулярніші товари. Оформити оптове замовлення можна пройшовши реєстрацію на сайті або дізнавшись необхідну інформацію у наших менеджерів.

Оптові постачання здійснюються по всій Україні власними перевізниками компанії та Новою Поштою. Інтернет-магазин Toysi також відкритий для співпраці по системі дропшиппінгу товарами для творчості.