Закрыть

Як ви плануєте робити переказ?

Закрыть

Яка кількість вам потрібна?

Щоб продовжити роботу з сайтом toysi.ua, ознайомтесь зі змінами умов використання сайту та політики конфіденційності.

Політика конфіденційності Умови користування сайтом
category.tpl.html

1   2   3   4    ...   29    >>

Конструктор - корисний та цікавий товар

Конструктор від виробника, який представлений у нас в асортименті, підійде для всіх вікових категорій. Для найменших Ви зможете замовити оптом дерев'яні конструктори, що складаються з великих елементів. Гра з ним повністю безпечна. Для дорослих - відмінним рішенням будуть пластикові оптові набори від постачальника з дрібнішими елементами, за допомогою яких буде цікаво конструювати.

В асортименті наших товарів є не тільки класичні варіанти оптових дитячих конструкторів, а й такі категорії, як:

Завдяки великому обсягу товарів (понад 800 актуальних позицій на сторінках сайту), Ви можете знайти найпопулярніші варіанти конструкторів. Це може бути оптове замовлення наборів, з яких можна скласти фігурки персонажів, вони допомагають відтворювати соціальні моделі поведінки або вигадувати власні сценарії. Магнітні набори - за допомогою яких розвивається логічне мислення та абстрактне сприйняття. Для дорослих відмінним рішенням буде оптове замовлення на деталізовані моделі транспорту та робототехніки.

Оформлення оптового замовлення конструкторів, у зручній для вас формі, можливе на нашому сайті. Під час вибору товару або категорії всю необхідну інформацію Ви зможете дізнатись у наших менеджерів. Надаємо можливість роботи по системі дропшиппінгу – спеціально для цього створили зручний XML- експорт та персональний API-ключ. Здійснюємо доставку оптових замовлень по всій Україні –  власними водіями компанії, а також Новою Поштою.