Закрыть

Перейти на сторінку входу

В разі появи труднощів зверніться до Вашого персонального менеджера.

Закрыть

Як ви плануєте робити переказ?

Закрыть

Яка кількість вам потрібна?

Для більш зручного отримання повідомлень, підпишіться на нашу розсилку Telegram.

Щоб продовжити роботу з сайтом toysi.ua, ознайомтесь зі змінами умов використання сайту та політики конфіденційності.

Політика конфіденційності Умови користування сайтом
category.tpl.html

1   2   3   4    ...   23    >>

Конструктор - корисний та цікавий товар

Конструктор від виробника, який представлений у нас в асортименті, підійде для всіх вікових категорій. Для найменших Ви зможете замовити оптом дерев'яні конструктори, що складаються з великих елементів. Гра з ним повністю безпечна. Для дорослих - відмінним рішенням будуть пластикові оптові набори від постачальника з дрібнішими елементами, за допомогою яких буде цікаво конструювати.

В асортименті наших товарів є не тільки класичні варіанти оптових дитячих конструкторів, а й такі категорії, як:

Завдяки великому обсягу товарів (понад 800 актуальних позицій на сторінках сайту), Ви можете знайти найпопулярніші варіанти конструкторів. Це може бути оптове замовлення наборів, з яких можна скласти фігурки персонажів, вони допомагають відтворювати соціальні моделі поведінки або вигадувати власні сценарії. Магнітні набори - за допомогою яких розвивається логічне мислення та абстрактне сприйняття. Для дорослих відмінним рішенням буде оптове замовлення на деталізовані моделі транспорту та робототехніки.

Оформлення оптового замовлення конструкторів, у зручній для вас формі, можливе на нашому сайті. Під час вибору товару або категорії всю необхідну інформацію Ви зможете дізнатись у наших менеджерів. Надаємо можливість роботи по системі дропшиппінгу – спеціально для цього створили зручний XML- експорт та персональний API-ключ. Здійснюємо доставку оптових замовлень по всій Україні –  власними водіями компанії, а також Новою Поштою.