Закрыть

Перейти на сторінку входу

В разі появи труднощів зверніться до Вашого персонального менеджера.

Закрыть

Як ви плануєте робити переказ?

Закрыть

Яка кількість вам потрібна?

Щоб продовжити роботу з сайтом toysi.ua, ознайомтесь зі змінами умов використання сайту та політики конфіденційності.

Політика конфіденційності Умови користування сайтом
category.tpl.html

1   2   3    >>

Спортивні аксесуари оптом

Інтернет магазин Toysi займається оптовими поставками найрізноманітніших товарів для дітей, у тому числі – спорттоварів та аксесуарів до них. У нашому асортименті Ви знайдете всі необхідні аксесуари для активних видів спорту, гімнастики та фітнесу.

У замовленні спортивних аксесуарів оптом можуть бути зацікавлені:

  • Торгові точки

  • Школи

  • Дитячі садки

  • Організатори спортивних гуртків

  • Спортзали

  • Фітнес-клуби


Наша компанія займається оптовими поставками дитячого спортивного інвентарю з 2013 року, тому ми знаємо переваги наших клієнтів і робимо все, щоб виправдати і навіть перевершити їхні очікування.

Здійснюємо оптові поставки по всій Україні перевізниками та Новою Поштою. Toysi також відкриті для співпраці по системі дропшипінгу спортивними аксесуарами.

У нашому магазині Ви можете замовити оптом такі товари:

На головній сторінці нашого сайту можна легко знайти розділи про акції, новинки та популярні товари. Оформити оптове замовлення на спортивні аксесуари можна, пройшовши реєстрацію на сайті або уточнивши необхідну інформацію у менеджерів.

Оптові поставки здійснюються по всій Україні - власними водіями компанії та Новою поштою. Компанія Toysi відкрита для співпраці по системі дропшипінгу спортивними аксесуарами. Спеціально для цього створили зручне XML-розвантаження та персональний API ключ.