Закрыть

Перейти на сторінку входу

В разі появи труднощів зверніться до Вашого персонального менеджера.

Закрыть

Як ви плануєте робити переказ?

Закрыть

Яка кількість вам потрібна?

Щоб продовжити роботу з сайтом toysi.ua, ознайомтесь зі змінами умов використання сайту та політики конфіденційності.

Політика конфіденційності Умови користування сайтом
category.tpl.html

1   2   3   4   5    >>

М'ячики та стрибунці

Вітаємо у категорії "М'ячики та стрибунці" на сайті оптового постачальника Toysi! У нашому асортименті понад 20 000 різноманітних позицій, серед яких ви знайдете і найкращі гумові м'ячики та стрибунці для великих і малих любителів активного дозвілля.

Розуміємо, наскільки важливо мати великий вибір товарів для задоволення потреб клієнтів. Саме тому ми пропонуємо вам широкий оптовий асортимент гумових м'ячиків та стрибунців різних кольорів, розмірів і дизайнів. Ви зможете вибрати той, який найбільше підходить вашій цільові аудиторії і задовольняє їх смакам та вподобанням.

Оптовий постачальник Toysi пропонує наступні види м’ячиків та стрибунців:

·       дитячі гумові м’ячики;

·       м’ячики-антистрес;

·       тактильні;

·       фомові;

·       стрибунці.

Наш склад знаходиться у Києві, що забезпечує швидку та зручну доставку по всій Україні. Маємо надійну логістичну мережу, завдяки якій здатні оперативно відправляти ваші замовлення. Наша команда досвідчених фахівців зробить все, щоб ваші товари були упаковані безпечно та надійно і були готові для доставки до ваших клієнтів.

Однією з переваг роботи з нашою компанією є можливість роботи не тільки оптом, а й за системою дропшиппінг. Це означає, що ви можете реалізувати наші дитячі іграшки одразу замовникам, не займаючись зберіганням позицій або обробкою замовлень. Ви приймаєте замовлення від своїх клієнтів, а ми відправляємо товари напряму до них.

Крім того, пропонуємо можливість вивантаження товарів за допомогою XML-посилання. Це зручний спосіб оновлення вашого каталогу товарами безпосередньо з нашого веб-сайту. Ви зможете автоматично отримувати оновлену інформацію про наявність іграшок, ціни і нові надходження, що полегшить вам управління вашим інтернет-магазином.

Наші партнери відзначають якість наших товарів, оперативну обробку замовлень і високий рівень обслуговування. Завжди відкриті до співпраці з новими партнерами і готові надати вам найкращі умови для закупки оптом іграшок.

Замовляючи оптом у Toysi, ви отримуєте якісні товари, широкий асортимент, зручну доставку та можливість ефективно працювати з нашою компанією за допомогою системи дропшиппінг та вивантаження товарів за допомогою XML-посилання. Приєднуйтеся до нас і станьте успішними у своєму бізнесі з іграшками!