Закрыть

Перейти на сторінку входу

В разі появи труднощів зверніться до Вашого персонального менеджера.

Закрыть

Як ви плануєте робити переказ?

Закрыть

Яка кількість вам потрібна?

Щоб продовжити роботу з сайтом toysi.ua, ознайомтесь зі змінами умов використання сайту та політики конфіденційності.

Політика конфіденційності Умови користування сайтом
category.tpl.html

1   2   3   4    >>

Товари для баскетболу та волейболу оптом


На сторінках сайту Toysi представлено безліч спортивних товарів для гри в баскетбол та волейбол, доступних для замовлення оптом. Подібні спортивні ігри розвивають у дітях координацію, допомагають підтримувати фізичну форму та навчають командній роботі. Широкий асортимент дозволить Вам вибрати найякісніші та найзатребуваніші товари для баскетболу та волейболу, доступні для замовлення оптом. 


Серед доступних для оптового постачання товарів Ви можете знайти:


Все це та багато іншого Ви можете замовити оптом на нашому сайті. Оптові поставки здійснюються власними перевізниками компанії та Новою Поштою. Компанія Toysi надає можливість роботи за системою дропшипінгу. Спеціально для цього ми створили зручне XML – вивантаження та персональний API – ключ. За кожним користувачем закріплюється персональний менеджер, який супроводжує його на всіх етапах здійснення оптового замовлення.

На головній сторінці нашого сайту можна легко знайти розділи про акції, новинки та популярні товари. Оформити оптове замовлення на спортивні товари для баскетболу та волейболу можна, пройшовши реєстрацію на сайті або уточнивши необхідну інформацію у менеджерів.