Закрыть

Умови користування сайтом toysi.ua

Перед використанням сайту toysi.ua радимо уважно ознайомитись з цим положенням. Якщо ви не згодні з ним, не використовуйте цей сайт.

Використання

Сайт toysi.ua (далі – «Toysi») надає змогу переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі – «Сайт») для особистого некомерційного та комерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і в їх копіях.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» та не мають жодних гарантій.

Toysi не гарантує точності та повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті.

Toysi в будь-який час може вносити зміни до матеріалів і послуг, що надаються на цьому Сайті, а також до згаданих у них продуктів, без попереднього оголошення чи попередження. Toysi не зобов'язаний оновлювати їх, якщо матеріали та послуги на цьому Сайті застаріють.

Toysi за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати правдиву та точну інформацію про себе і свої контактні дані та приймаєте умови Політики Конфіденційності Toysi.

У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете повну відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних, ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

Зворотний зв'язок

Звертаючись до Toysi, ви несете відповідальність, що повідомлення:

· не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким;

· не суперечить моральним нормам;

· не порушує авторські права;

· не пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками;

· не містить образи на адресу конкретних осіб або організацій;

· будь-яким іншим чином не порушує чинне законодавство України.

Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення Toysi може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на власний розсуд. Toysi не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збирання та зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт Toysi (докладніше про захист і обробку персональних даних). Запис інформації відбувається також за допомогою одного або декількох файлів кукі та анонімних ідентифікаторів. Ми використовуємо їх і тоді, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, як-от рекламні послуги, що можуть з'явитися на інших сайтах (наприклад).

Як видалити власний обліковий запис?

Надішліть лист на support@toysi.ua з темою “Видалення моїх персональних даних”. Як тільки ви отримаєте відповідь, що ваш обліковий запис було видалено, ми призупиняємо обробку ваших персональних даних, які обробляли на основі вашої згоди з умовами використання сайту. Вхід до особистого кабінету більше не буде доступний, бо він буде вилучений з нашої бази.

Повідомлення і розсилки

Toysi може надсилати вам повідомлення у відповідь на повідомлення (запити та скарги), направлені вами через форму зворотного зв’язку та в процесі обробки замовлень та/або надання послуг.

Toysi може направляти вам інформаційні та маркетингові розсилки (новини, акції компанії, інформацію про акції/промокоди/знижки, рекомендації, персональні знижки, пропозиції), які містять інформацію щодо послуг, рекламні та комерційні пропозиції щодо таких послуг. Ви можете відмовитись від даних розсилок наступними методами:

· Натиснувши кнопку “Відписатись” в email-листах;

· Заборонивши надсилання повідомлення через чати (опція “Заблокувати”);

· Покинувши спільноти Toysi в соціальних мережах;

· Вибравши іконку “замок” на toysi.ua (Свідчення про сайт) та заборонивши надсилання web-push повідомлень.

Toysi здійснює надсилання повідомлення та розсилок шляхом телекомунікаційних мереж, у вигляді голосового з’єднання, email-листів, SMS-повідомлень, через чати спілкування та іншими доступними сьогодні або у майбутньому засобами.

Конкурси та розіграші у соцмережах

Ми можемо проводити конкурси та розіграші на наших сторінках у Facebook, Instagram, YouTube та в інших сервісах. Переможців визначаємо відповідно до правил кожного конкретного конкурсу. Результати публікуємо у мережі, де проводився розіграш.

Участь у конкурсі можуть брати лише громадяни України віком від 18 років. Усі учасники зобов'язані виконати всі умови конкурсу. Особиста стрічка публікацій і сторінка учасника розіграшу мають бути відкритими.

Щоб зберегти право на приз, переможцеві слід зв'язатися з адміністрацією сторінки протягом місяця та вказати необхідні дані.