Закрыть

Перейти на сторінку входу

В разі появи труднощів зверніться до Вашого персонального менеджера.

Закрыть

Як ви плануєте робити переказ?

Закрыть

Яка кількість вам потрібна?

Щоб продовжити роботу з сайтом toysi.ua, ознайомтесь зі змінами умов використання сайту та політики конфіденційності.

Політика конфіденційності Умови користування сайтом
category.tpl.html

1   2    >>

Клейонки, килимки і підгузники

 

Запрошуємо в категорію "Клейонки, килимки і підгузники", представлену на оптовому складі дитячих іграшок Тойсі - вашого найкращого партнера в області дитячих товарів. Пропонуємо вам величезний вибір високоякісних товарів для малят.

 

Товари для комфорту та безпеки малят:

Наш асортимент охоплює широкий вибір клейонок, килимків і підгузників від провідних виробників. Ми ретельно відбираємо товари, щоб забезпечити найвищий стандарт якості та безпеку кожного малюка. Клейонки та підгузники виготовлені з гіпоалергенних матеріалів, які надають найкращий захист та комфорт для дитини.

В категорії є:

-  Клейонки оптом;

-  Килимки оптом;

-  Підгузники оптом;

-  Тренувальні трусики оптом;

-  Пелюшки оптом

 

Професійний підхід та особистий менеджер:

Наша команда професіоналів готова надати вам особистий підхід та консультації щодо вибору товарів для вашого бізнесу. Ви можете розраховувати на наших досвідчених менеджерів, які завжди готові вам допомогти та відповісти на всі ваші запитання.

 

Система знижок для клієнтів:

Toysi пропонує гнучку систему знижок для оптових замовлень. Чим більше ви замовляєте, тим більше можливостей для отримання вигідних умов співпраці ви маєте.

 

Великий склад у Києві:

Склад у Києві дозволяє нам оперативно виконувати ваші замовлення та забезпечувати швидку доставку товарів. Ми розуміємо, наскільки важлива для вас своєчасне постачання нових замовлень, і робимо все можливе, щоб ви були повністю задоволені нашим сервісом.

 

Оптові замовлення легкі та приємні разом з нами!