Закрыть

Перейти на сторінку входу

В разі появи труднощів зверніться до Вашого персонального менеджера.

Закрыть

Як ви плануєте робити переказ?

Закрыть

Яка кількість вам потрібна?

Щоб продовжити роботу з сайтом toysi.ua, ознайомтесь зі змінами умов використання сайту та політики конфіденційності.

Політика конфіденційності Умови користування сайтом
category.tpl.html

1   2   3   4    >>

Тату та бодіарт


Оптовий магазин Toysi – ваш надійний партнер у світі іграшок та розваг. Ми займаємося оптовою торгівлею вже понад 10 років і знаємо, які товари будуть цікаві вашим клієнтам. Серед наявних позицій ви знайдете широкий вибір дитячих товарів, включаючи тимчасові тату та бодіарт. Компанія Toysi з радістю готова запропонувати Вам широкий асортимент дитячих тату-перебивок для замовлення оптом.

Тимчасові тату та бодіарт – це потішні та безпечні способи прикрасити тіло на короткий час. Тимчасові татуювання оптом - чудовий вибір для магазинів, орієнтованих на дітей та підлітків, а також для заходів, свят та фестивалів.

Переглянувши каталог оптового магазину Toysi, ви знайдете тату-перебивки з різноманітними мотивами:

  • Мультяшні герої

  • Патріотична тема

  • Квіткові візерунки

  • Написи та цитати

  • Супергерої Marvel та DC


Ми стежимо за останніми тенденціями і завжди оновлюємо наш асортимент, щоб задовольнити уподобання навіть найвибагливіших клієнтів. Особливою популярністю користуються тимчасові татуювання від українського бренду Tattooshka.

Ми раді також співпрацювати з дропшиперами, оскільки це взаємовигідне партнерство. Ви можете зосередитись на рекламі та продажах, а ми забезпечимо швидку і надійну доставку ваших замовлень. Наше XML-вивантаження - це простий і зручний інструмент, який допоможе швидко і легко оновлювати свій асортимент та ціни на сайті. Ми забезпечуємо регулярне оновлення інформації, щоб ви завжди мали актуальні дані про наявність товарів.


Ми пропонуємо доставку оптових замовлень по всій Україні за допомогою служби Нова Пошта, що допомагає нам оперативно доставляти товари у будь-який куточок країни. Крім того, для вашої зручності ми маємо власних водіїв компанії, які оперативно доставляють товари по Києву та області. Це дозволяє зменшити час очікування доставки та забезпечити безпеку та надійність в отриманні замовлення.