Закрыть

Як ви плануєте робити переказ?

Закрыть

Яка кількість вам потрібна?

Щоб продовжити роботу з сайтом toysi.ua, ознайомтесь зі змінами умов використання сайту та політики конфіденційності.

Політика конфіденційності Умови користування сайтом
category.tpl.html

1   2   3   4    ...   115    >>

Дитячі настільні ігри та пазли оптом

Категорія товару "Настільні ігри та пазли" від виробника є однією з найкращих для розвитку для дитини. Оптове замовлення даного товару доступне на нашому сайті.

Пазли поєднують у собі розвиток та веселу гру. На сторінках нашого сайту Ви можете знайти потрібний варіант для всіх вікових груп. Малюкам підходять пазли з мінімальною кількістю деталей та яскравими картинками. Особливо сподобаються набори з героями улюблених мультиплікаційних персонажів. Пазли для дорослих оптом - є багато варіантів з дрібними елементами та складнішими картинками. Оптове замовлення настільних ігор, продовжить розвиток та водночас допоможе весело провести час у колі сім’ї та друзів. На сайті є найрізноманітніші варіанти популярних ігор для оптового замовлення, таких як "Мафія”, "Дженга" або “Монополія”. В залежності від виду гри, настільні ігри можуть допомогти дитині розвинути уяву та фантазію, або логіку та посидючість.

У даній категорії надано такі види товару:

У категорії товару “настільні ігри” від постачальника, ми намагаємося розміщувати найпопулярніші та найрізноманітніші види ігор. Ви можете знайти товар на будь-який смак, тому що в наявності у нас є понад 2000 позицій для оптового замовлення настільних ігор та пазлів. Це може бути невелика карткова гра «Хто ти?», популярна гра «Монополія» або ігровий набір «Настільний футбол». Оптове замовлення будь-яких габаритів ми з легкістю запакуємо і доставимо. Для замовлення необхідно звернутись до свого менеджера або пройти нескладну реєстрацію на сайті. Дропшиппінг настільними іграми та пазлами спрощується нашим XML-експортом та відкритим API, ознайомиться з якими Ви зможете на сторінках нашого сайту. На сайті “Toysi” представлені товари для оптового замовлення від виробників, яким ми довіряємо.