Закрыть

Перейти на сторінку входу

В разі появи труднощів зверніться до Вашого персонального менеджера.

Закрыть

Як ви плануєте робити переказ?

Закрыть

Яка кількість вам потрібна?

Для більш зручного отримання повідомлень, підпишіться на нашу розсилку Telegram.

Щоб продовжити роботу з сайтом toysi.ua, ознайомтесь зі змінами умов використання сайту та політики конфіденційності.

Політика конфіденційності Умови користування сайтом
category.tpl.html

1   2   3   4    ...   83    >>

Дитячі настільні ігри та пазли оптом

Категорія товару "Настільні ігри та пазли" від виробника є однією з найкращих для розвитку для дитини. Оптове замовлення даного товару доступне на нашому сайті.

Пазли поєднують у собі розвиток та веселу гру. На сторінках нашого сайту Ви можете знайти потрібний варіант для всіх вікових груп. Малюкам підходять пазли з мінімальною кількістю деталей та яскравими картинками. Особливо сподобаються набори з героями улюблених мультиплікаційних персонажів. Пазли для дорослих оптом - є багато варіантів з дрібними елементами та складнішими картинками. Оптове замовлення настільних ігор, продовжить розвиток та водночас допоможе весело провести час у колі сім’ї та друзів. На сайті є найрізноманітніші варіанти популярних ігор для оптового замовлення, таких як "Мафія”, "Дженга" або “Монополія”. В залежності від виду гри, настільні ігри можуть допомогти дитині розвинути уяву та фантазію, або логіку та посидючість.

У даній категорії надано такі види товару:

У категорії товару “настільні ігри” від постачальника, ми намагаємося розміщувати найпопулярніші та найрізноманітніші види ігор. Ви можете знайти товар на будь-який смак, тому що в наявності у нас є понад 2000 позицій для оптового замовлення настільних ігор та пазлів. Це може бути невелика карткова гра «Хто ти?», популярна гра «Монополія» або ігровий набір «Настільний футбол». Оптове замовлення будь-яких габаритів ми з легкістю запакуємо і доставимо. Для замовлення необхідно звернутись до свого менеджера або пройти нескладну реєстрацію на сайті. Дропшиппінг настільними іграми та пазлами спрощується нашим XML-експортом та відкритим API, ознайомиться з якими Ви зможете на сторінках нашого сайту. На сайті “Toysi” представлені товари для оптового замовлення від виробників, яким ми довіряємо.