Закрыть

Як ви плануєте робити переказ?

Закрыть

Яка кількість вам потрібна?

Щоб продовжити роботу з сайтом toysi.ua, ознайомтесь зі змінами умов використання сайту та політики конфіденційності.

Політика конфіденційності Умови користування сайтом
category.tpl.html

wishlist wishlist

Боксерський набір фото

Боксерський набір

Код товару: 198351

wishlist wishlist

Боксерська груша фото

Боксерська груша

Код товару: 169563


Бокс оптом

Широкий асортимент боксерських наборів від оптового постачальника дитячих іграшок.

Бокс – дуже корисний вид спорту. Займаючись боксом, дитина покращить загальну витривалість та роботу серцево-судинної системи. До класичного боксерського набору входить боксерська груша та рукавчики. Але вони можуть бути дуже різними.

Види боксерських наборів, представлених на оптовому сайті Тойсі:

  • Боксерський мішок (підвісна груша) має циліндричну форму і зазвичай набита гумовою крихтою або тирсою. Підходить для тренування ударів як руками так і ногами. Без проблем можна повісити вдома, у гаражі чи на вулиці. Існують різні розміри для різних вікових груп.

  • Підлогова. Надувна груша, кріпиться на стійці, а сама стійка – на підставці. Підставку, для стійкості,  наповнюють водою, піском чи тримають ногою (в залежності від моделі). Підійде для відпрацювання реакції і ударної техніки руками і ногами.

  • Надувні неваляшки. Боксерські груші для найменших. Для стійкості наповнюють водою чи піском. Виготовлені з високоміцного вінілу.

Все це, і навіть більше, представлено на нашому сайті. Співпрацюємо з магазинами, точками на ринку, інтернет-магазинами та маркетплейсами.  Доступна функція вивантаження всього контенту за допомогою XML-посиланню. Доставка замовлень по всій Україні власною машиною чи Новою поштою.