Закрыть

Перейти на сторінку входу

В разі появи труднощів зверніться до Вашого персонального менеджера.

Закрыть

Як ви плануєте робити переказ?

Закрыть

Яка кількість вам потрібна?

Для більш зручного отримання повідомлень, підпишіться на нашу розсилку Telegram.

Щоб продовжити роботу з сайтом toysi.ua, ознайомтесь зі змінами умов використання сайту та політики конфіденційності.

Політика конфіденційності Умови користування сайтом
category.tpl.html


Бокс оптом

Широкий асортимент боксерських наборів від оптового постачальника дитячих іграшок.

Бокс – дуже корисний вид спорту. Займаючись боксом, дитина покращить загальну витривалість та роботу серцево-судинної системи. До класичного боксерського набору входить боксерська груша та рукавчики. Але вони можуть бути дуже різними.

Види боксерських наборів, представлених на оптовому сайті Тойсі:

  • Боксерський мішок (підвісна груша) має циліндричну форму і зазвичай набита гумовою крихтою або тирсою. Підходить для тренування ударів як руками так і ногами. Без проблем можна повісити вдома, у гаражі чи на вулиці. Існують різні розміри для різних вікових груп.

  • Підлогова. Надувна груша, кріпиться на стійці, а сама стійка – на підставці. Підставку, для стійкості,  наповнюють водою, піском чи тримають ногою (в залежності від моделі). Підійде для відпрацювання реакції і ударної техніки руками і ногами.

  • Надувні неваляшки. Боксерські груші для найменших. Для стійкості наповнюють водою чи піском. Виготовлені з високоміцного вінілу.

Все це, і навіть більше, представлено на нашому сайті. Співпрацюємо з магазинами, точками на ринку, інтернет-магазинами та маркетплейсами.  Доступна функція вивантаження всього контенту за допомогою XML-посиланню. Доставка замовлень по всій Україні власною машиною чи Новою поштою.