Закрыть

Перейти на сторінку входу

В разі появи труднощів зверніться до Вашого персонального менеджера.

Закрыть

Як ви плануєте робити переказ?

Закрыть

Яка кількість вам потрібна?

Щоб продовжити роботу з сайтом toysi.ua, ознайомтесь зі змінами умов використання сайту та політики конфіденційності.

Політика конфіденційності Умови користування сайтом
category.tpl.html

1   2   3    >>

Головоломки для дітей оптом


Оптові поставки товару з розділу "Головоломки" доступні на сторінках нашого інтернет-магазину Toysi. Асортимент включає в себе найрізноманітніші варіанти ігор для оптового замовлення. Головоломки від виробника допомагають дитині розвиватися і є невід'ємною частиною цікавого відпочинку. У нашому асортименті Ви знайдете товар для будь-якого віку та рівня розвитку дитини. Оптове замовлення на іграшки-головоломки завжди буде актуальним. 


У даному розділі ви можете знайти такі популярні для оптового замовлення ігри, як:Всі ці та багато інших видів товарів доступні на нашому сайті. Інтернет магазин Toysi працює тільки з перевіреними брендами та виробниками, такими як: BeBeLino, Ранок, Руді, Jumbi та багатьма іншими.

Оптове замовлення з розділу "Головоломки" відмінно підійде для:

  • Дитячих освітніх гуртків

  • Розвиваючих центрів

  • Дитячих садків та шкіл


Оформити оптове замовлення можна зареєструвавшись на сайті. За кожним користувачем закріплюється персональний менеджер, який супроводжує всіх етапах здійснення замовлення. Надаємо можливість роботи за системою дропшипінгу. Спеціально для цього ми створили зручне XML – вивантаження та персональний API – ключ. Здійснюємо оптові поставки Києвом за допомогою водіїв компанії, а також по території всієї України службою доставки Нова Пошта.