Закрыть

Як ви плануєте робити переказ?

Закрыть

Яка кількість вам потрібна?

Щоб продовжити роботу з сайтом toysi.ua, ознайомтесь зі змінами умов використання сайту та політики конфіденційності.

Політика конфіденційності Умови користування сайтом
category.tpl.html

1   2   3   4    ...   35    >>

Фігурки персонажів та героїв оптом

Наш інтернет-магазин займається оптовим постачанням дитячих товарів, серед яких - фігурки персонажів. Ця категорія користується популярністю як серед дітей, так і серед дорослих. У нашому асортименті є фігурки на будь-який смак та вік. Здійснюючи оптове замовлення на сайті можна обмежитися товаром, який підходять для малюків – це персонажі популярних мультфільмів, таких як "Щенячий патруль" або "Три коти", красиві ляльки та тварини. Або вибрати великий оптовий асортимент, який би містив у собі - фігурки персонажів комп'ютерних ігор, популярних коміксів та фільмів. Напередодні свят у цій категорії з'являється тематичний товар. Наприклад – фігурки до Нового Року чи Хелловіна.

В асортименті категорії «Фігурки» можна знайти такі товари:

Постачання оптових замовлень здійснюється по всій території України службами доставки - Нова пошта та Justin. На сайті Toysi представлені виключно перевірені компанії постачальників. Ви можете здійснити оптове замовлення на будь-яку фігурку, яка Вам сподобається – це може бути Залізна Людина чи Черепашки Ніндзя або персонажі популярного мультфільму “Холодне серце”. Такий сюрприз не залишить нікого байдужим.
Якщо Ви вирішили оформити гуртове замовлення на фігурки улюблених персонажів, пропонуємо Вам зробити замовлення на сайті нашого інтернет-магазину Toysi. У нас представлений широкий асортимент оптових товарів від виробників, який підійде до будь-якого свята та приводу. Надаємо можливість роботи по системі дропшиппінгу – спеціально для цього створили зручне XML-вивантаження та персональний API ключ.