Закрыть

Перейти на сторінку входу

В разі появи труднощів зверніться до Вашого персонального менеджера.

Закрыть

Як ви плануєте робити переказ?

Закрыть

Яка кількість вам потрібна?

Щоб продовжити роботу з сайтом toysi.ua, ознайомтесь зі змінами умов використання сайту та політики конфіденційності.

Політика конфіденційності Умови користування сайтом
product_detailed.html

Алмазна мозаїка - Рожеві миті насолоди ©art_selena_ua Ideyka (AMO20278)

Код товару: 303907 Артикул: AMO20278
  • Алмазна мозаїка - Рожеві миті насолоди ©art_selena_ua  фото 1
  • Алмазна мозаїка - Рожеві миті насолоди ©art_selena_ua  фото 2
  • Закрыть
    Код товару: 303907 Артикул: AMO20278

    Супутні товари

    Показати все

    Оплата

    – Безготівковий розрахунок

    – Оплата при отриманні

    – Передплата

    Доставка

    – Безкоштовна адресна доставка оптових замовлень від 2000 грн. нашим транспортом (тільки Київ та Київська область).

    – Для замовлень від 2000 грн, ми оплачуємо доставку Новою Поштою – не більше 4% від суми замовлень.

    – Можлива також доставка перевізником Укрпошта.

    Гарантії

    Ми проводимо обмін товару. Доставка товару, що підлягає обміну, проводиться силами і/або за рахунок клієнта.


    Опис

    Набір алмазної мозаїки ТМ Ideyka, артикул AMO20278, серія «Рожеві миті насолоди» за авторським дизайном ©art_selena_ua. Сюжет — пляшка рожевого вина та келих у оточенні півоній. Розмір готової роботи: 40×50 см. Кількість кольорів: 30. Техніка виконання — 5D, круглі акрилові стрази з огранкою, що забезпечує об'ємний візуальний ефект. Полотно з клейовим шаром і кольоровою схемою оформлено на підрамник галерейним способом — додаткове оформлення в рамку не потрібне. Виробництво: Україна.

    Комплектація набору: полотно на підрамнику з нанесеною схемою та клейовим шаром; круглі акрилові стрази згідно зі схемою; ручка-стилус з м'яким тримачем і трьома насадками (для 1, 3 і 9 стразів, а також насадка для вирівнювання); два гелі-клею; лоток для сортування стразів; zip-пакети для зберігання стразів; інструкція. Кольори готової мозаїки можуть незначно відрізнятися від зображення. Склад комплектації може бути змінений виробником без повідомлення.

    • Добре продається — набір належить до категорії творчості для дорослих, попит на яку стабільно зростає; романтичний сюжет із вином і півоніями затребуваний серед жіночої аудиторії 25–50 років; авторський дизайн підвищує сприйману цінність товару.
    • Кому підійде — магазини товарів для творчості, подарункові магазини, канцелярські та книжкові мережі, відділи хобі у супермаркетах.
    • Місце на полиці — оптимально розміщувати в зоні творчості або подарунків; формат 40×50 см в упаковці дозволяє виставляти вертикально на стелажі або в накопичувачі; візуально приваблива упаковка із зображенням сюжету працює як самовикладка.
    • Подарунковий товар — так; набір на підрамнику не потребує додаткового оформлення, підходить як подарунок на день народження, 8 Березня, День закоханих; авторський романтичний сюжет посилює подарункове сприйняття.
    • Повторні продажі — високий потенціал: покупці, які виконали один набір, як правило, купують наступний; широка лінійка ТМ Ideyka дозволяє формувати повторний попит усередині бренду.


    Код товару: 303907
    Артикул: AMO20278

    Оплата

    – Безготівковий розрахунок

    – Оплата при отриманні

    – Передплата

    Доставка

    – Безкоштовна адресна доставка оптових замовлень від 2000 грн. нашим транспортом (тільки Київ та Київська область).

    – Для замовлень від 2000 грн, ми оплачуємо доставку Новою Поштою – не більше 4% від суми замовлень.

    – Можлива також доставка перевізником Укрпошта.

    Гарантії

    Ми проводимо обмін товару. Доставка товару, що підлягає обміну, проводиться силами і/або за рахунок клієнта.