Закрыть

Перейти на сторінку входу

В разі появи труднощів зверніться до Вашого персонального менеджера.

Закрыть

Як ви плануєте робити переказ?

Закрыть

Яка кількість вам потрібна?

Для більш зручного отримання повідомлень, підпишіться на нашу розсилку Telegram.

Щоб продовжити роботу з сайтом toysi.ua, ознайомтесь зі змінами умов використання сайту та політики конфіденційності.

Політика конфіденційності Умови користування сайтом
category.tpl.html

wishlist wishlist

Зубна щітка-капа фото

Зубна щітка-капа

Код товару: 194169


Зубні щітки та мочалки

 

Вітаємо вас в категорії "Зубні щітки та мочалки" на оптовому дитячому сайті з продажу іграшок Тойсі. Тут ви знайдете величезний вибір високоякісних продуктів, які допоможуть малюкам доглядати за своїм здоров'ям і вивчати основи особистої гігієни.

 

Ми пропонуємо асортимент зубних щіток та мочалок, розроблених з урахуванням особливостей будови тіла дитини. Весь оптовий асортимент продукції виготовлений з високоякісних матеріалів, які не тільки ефективно очищають зуби, але й забезпечують комфорт для малюка.

 

Однією з наших особливостей є гнучка система оптової доставки, яка дозволяє вам отримати свої замовлення зручним для вас способом. Ми здійснюємо доставку іграшок оптом по Києву особистою машиною. Крім того, ми працюємо з провідними службами доставки, такими як "Нова пошта" та "Укрпошта", щоб забезпечити можливість отримання товару в будь-якому куточку України.

 

Ми ретельно обираємо оптовий асортимент продукції, співпрацюючи лише з надійними виробниками, які відповідають всім стандартам якості та безпеки.

 

Оптове замовлення на сайті Тойсі - це не лише можливість поповнити свій магазин якісним товаром, але і хороший варіант зекономити завдяки оптовим цінам.

 

Кожен момент догляду за здоров'ям стає приємним та цікавим завдяки нашим зубним щіткам та мочалкам.

 

Обирайте якість, обирайте безпеку - обирайте нашу категорію "Зубні щітки та мочалки" з оптового складу дитячих іграшок Toysi!